Знайти ідеальну для себе сумку або рюкзак  справа не з легких. Це я знаю на власному досвіді, тому колись вирішила створювати такі речі сама.
Шию аксесуари мрії з 2009 року.

Сьогодні у вас є можливість підглянути за процесом створення рюкзака Sokolova – від ідеї до готового виробу.
Я хотіла створити зручну річ для людини, яка любить саме таку модель. Навіть ім’я у рюкзака зразу знайшлось – Рюкзак “Для Оксани”))

Зазвичай на першому етапі я створюю ескіз, продумую всі деталі майбутнього виробу, від розміру до декоративних елементів. Багато факторів треба врахувати: від часу, коли будуть використовувати сумку, портрету майбутньої власниці до кількості і місця розміщення кишень) Хоча, знаючи кінцевого користувача, думаю, що рюкзак будуть носити майже всі пори року. Тому вибираю міцну витривалу основну тканину типу “рогожка”.

На оздоблення даного рюкзака мене надихнув елемент, створений відомою ткалею Валентиною Ткач, майстрині з династії ткачів. Ці яскраві “віконечка” просто світяться, тож нехай прикрасять зручний рюкзак для гарної пані!

Декоративний елемент якнайкраще підійшов по якості, кольору та фактурі до вибраних тканин. В оздобленні можна також використати міцні синтетичні тканини, які витримають навантаження ( тут це лямки) і мало брудняться.

Наступний етап – розрахунок деталей крою та безпосередньо крій тканин та підбір супутніх елементів. Я вирішила повторити кольори, використані в тканому елементі і додати дві смужки зверху. Ну і ніяк без мого фірмового лого)

Підкладку вибираю яскравого кольору, щоб всередині було все видно і піднімало настрій. Тому варантів було небагато, звичайно ж, бордового кольору. Блискавки чорні, як основа рюкзака.

На задній стінці зробила велику кишеню. Там зручно тримати телефон та різні дрібниці, щоб швидко були під рукою.

У відео кінцевий результат. Маю надію, що мій рюкзак сподобається майбутній власниці.

0
0
0
Колекція весна/літо 2020. Готовий перший екземпляр.Екосумка чорного кольору "Париж"