Вітаю вас на своєму сайті!

Светлана СоколоваМене звати Світлана Соколова і я шию Сумки від Sokolova.

З 2009 року я займаюсь дизайном аксесуарів: сумки, наплічники, клатчі, гаманці та багато багато іншого. Тому заснувала та розвиваю бренд  Sokolova.

Всі товари, що представлені в моєму магазині можна придбати, зв’язавшись зі мною будь яким доступним із вказаних в розділі  “Контакти” способом.

Я люблю сумки і все, що з ними пов’язано.

Дуже часто оздоблюю свої вироби вишивкою та аплікацією. використовую різні матеріали: бавовну, льон, плащову тканину, гобелен, шкіру та інше.

Часто співпрацюю з замовниками на предмет виготовлення аксесуарів на замовлення.

Якщо Вам подобається модель, але хочеться іншу вишивку або кольорове рішення, сміливо пишіть або дзвоніть. Ми зможемо все змінити і зробити так як хоче замовник!)

 

 

 

Чому сумки від Sokolova?

ЯКІСТЬ І ЦІНА

У сучасному суспільстві високі стандарти якості! Ми дотримуємося цього тренду та використовуємо тільки якісні тканини, прикладні матеріали та фурнітуру. Наші вироби доступні будь-якому жителю України та світу.

АСОРТИМЕНТ

Наразі ми пропонуємо вироби для жіночої половини людства та дітей. Але ми постійно працюємо над новими моделями і вже зовсім скоро будемо шити аксесуари для мужніх чоловіків.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Сумки від Sokolova мають свій стиль та дизайн. Оздоблення завжди є продуманим та виконується на високому професійному рівні. В кожну річ ми вкладаємо не тільки нашу фантазію і майстерність, але й душу.

ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на сучасному обладнанні і ретельно контролюємо якість кожного виробу окремо. Ми можемо зробити як одиничне індивідуальне замовлення, так і відшити маленьку або середню партію виробів. Під час виконання, ми враховуємо усі побажання замовника щодо технології пошиву та дизайну.

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Замовляючи товар на нашому сайті ви спілкуєтеся безпосередньо з виробником, тому будь-яки питання щодо дизайну, особистих побажань, якості ми вирішуємо з вами невідкладно.

ЛЕГКО ПРИДБАТИ

Щоб купити або замовити у нас товар, вам не обов`язково знаходитися у Києві. Ви можете зв`язатися з нами по телефону або електронною поштою. Доставку товару здійснимо будь-яким зручним для Вас способом.

0
0
0