Сайт uamodna.com розповів про мої речі на своїй сторінці.

Дуже приємно!

Sokolova

Sokolova – молодий український бренд авторських сумок та аксесуарів. Засновником і дизайнером є Світлана Соколова. Разом із професійною командою вона створює сучасні моделі сумок та рюкзаків, поєднуючи їх з автентичною вишивкою та аплікацією. Дизайнер переконана, що надбання української культури – це невичерпне джерело для натхнення. Тому вироби від бренду Sokolova вирізняються авторськими візерунками, національними мотивами і зображеннями квітів.
Зараз в асортименті представлено чимало моделей жіночих сумок, рюкзаків, чохлів для електронних пристроїв та гаманців. Всі вироби надзвичайно якісні, адже в своїй роботі дизайнер використовує лише натуральні матеріали: бавовну, льон, денім, гобелен та шкіру. Речі створені брендом Sokolova приносять тільки радість та втіху.Стильна сумка чи рюкзачок з оригінальним автентичним орнаментом стануть актуальним та приємним подарунком для будь-якої жінки. Вони дуже легенькі, але мають велику кількість кишеньок, щоби вмістити всі потрібні дрібнички.

Шукаєте приємний подарунок для сестри чи подружки – косметичка буде найкращим варіантом. В асортименті бренду Sokolova представлені чудові моделі в трьох розмірах. Перевага – вони невагомі, але місткі та з яскравим декором. Ця чудова річ гарантовано принесе лише позитивні емоції своїй власниці.

Зробити замовлення можна на сайті.
Facebook

0
0
0
Ми в  ТРЦ Gulliver!