Сайт uamodna.com розповів про мої речі на своїй сторінці.

Дуже приємно!

Sokolova

Sokolova – молодий український бренд авторських сумок та аксесуарів. Засновником і дизайнером є Світлана Соколова. Разом із професійною командою вона створює сучасні моделі сумок та рюкзаків, поєднуючи їх з автентичною вишивкою та аплікацією. Дизайнер переконана, що надбання української культури – це невичерпне джерело для натхнення. Тому вироби від бренду Sokolova вирізняються авторськими візерунками, національними мотивами і зображеннями квітів.
Зараз в асортименті представлено чимало моделей жіночих сумок, рюкзаків, чохлів для електронних пристроїв та гаманців. Всі вироби надзвичайно якісні, адже в своїй роботі дизайнер використовує лише натуральні матеріали: бавовну, льон, денім, гобелен та шкіру. Речі створені брендом Sokolova приносять тільки радість та втіху.Стильна сумка чи рюкзачок з оригінальним автентичним орнаментом стануть актуальним та приємним подарунком для будь-якої жінки. Вони дуже легенькі, але мають велику кількість кишеньок, щоби вмістити всі потрібні дрібнички.

Шукаєте приємний подарунок для сестри чи подружки – косметичка буде найкращим варіантом. В асортименті бренду Sokolova представлені чудові моделі в трьох розмірах. Перевага – вони невагомі, але місткі та з яскравим декором. Ця чудова річ гарантовано принесе лише позитивні емоції своїй власниці.

Зробити замовлення можна на сайті.
Facebook

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0
0
0
Ми в  ТРЦ Gulliver!